מדריך להתקנה וטיפול בבריכת שחיה

על מנת שתוכלו ליהנות מהבריכה באופן המרבי ולזמן ארוך קיימים מספר דגשים שאנו ממליצים לעקוב אחריהם:

·       הכנת הקרקע – אורך החיים של הבריכה הוא נגזרת ישירה של ההתקנה שלה. בשביל לנצל את אורך החיים של הבריכה כמה שיותר יש להשקיע בפילוס מלא של המשטח עליו תורכב הבריכה ובנוסף לדאוג לריפוד והפרדה בין קרקעית הבריכה לבין הקרקע. את זאת ניתן להשיג באמצעות חול ים, יריעות שמשונית או משטחי קל-קר בעובי של 3 ס"מ לפחות.

·       ניקיון המסנן – אם ברשותכם מסנן קרטרידג', יש להקפיד על ניקיון המסנן פעמיים בשבוע, והחלפתו בחדש כל שלושה שבועות. הקפדה על כלל זה תביא לכך שמי הבריכה יהיו נקיים ולא יופעל עומס מיותר על מערכת הסינון.

·       בדיקת המים – אנו ממליצים לבדוק את איכות המים בבריכה בעזרת ערכת בדיקה אחת לשבוע לפחות. כך תוכלו לדעת תמיד האם המים בבריכה בריאים וכיצד לתקן אותם במידה ולא. בנוסף, הקפדה על כלל זה תוכל למנוע היווצרות של ירוקת בבריכה.

·       שימוש בכימיקלים – אנו ממליצים שהמצוף ובתוכו טבליות הכלור יהיה במים כל הזמן, תוך הקפדה על הוספת טבליות למצוף לפני התמוססות מלאה של אלו הנמצאות בו. במידה וערכת הבדיקה מצביעה על חריגה באחד הערכים אנו ממליצים ליצור עמנו קשר מיד ואנו נדריך אתכם כיצד לנהוג.

·       כיסוי הבריכה – אנו ממליצים לכסות את בריכת השחייה כאשר לא עושים בה שימוש. לכיסוי הבריכה מספר יתרונות, הבולטים שבהם הם מניעת הכניסה של גורמים זרים למים (כגון לכלוך ואפילו בעלי חיים), ומניעת אידוי המים, מה שמוביל לחסכון.

·       הפעלת מערכת הסינון – אנו ממליצים להפעיל את מערכת הסינון כ- 6-8 שעות בכל יום.

·       ניקיון הבריכה – אנו ממליצים לבצע ניקיון של הבריכה (שאיבה + איסוף לכלוך גס) לפחות פעמיים בשבוע. כך הבריכה תהיה תמיד צלולה ומזמינה.

·       אחסנת הבריכה – אנו ממליצים לאחסן את הבריכה בחודשי החורף. לפני האחסנה יש לנקות את הבריכה היטב משאריות כלור ומים מלוכלכים ולייבשה כמו שצריך. יש להיזהר מאחסנתה במחסנים אשר יש בהם עכברים או לחלופין להקיף את הבריכה במלכודות בזמן האחסון.

·       ליהנות – הכי חשוב, אנו ממליצים ליהנות מבריכת השחייה שלכם ולעשות בה שימוש רב. אנו בטוחים כי הקפדה על כללים אלו תביא להנאה מלאה מבריכת השחייה שלכם.

Gal Osherov 
חיפוש

חיפוש מתקדם

   חנות
אבזור מקצועי לבריכות שחיה
אביזרי ניקיון לבריכות שחיה
בריכות שחיה מלבניות
בריכות שחיה עגולות
בריכות שחיה פיברגלס
ג'קוזי ומערכות ספא
חיטוי לבריכות שחיה
חימום בריכות שחיה
כיסויים לבריכות שחיה
מזרקות ותאורה לבריכות שחיה
מסנני חול לבריכות שחיה
משאבות לבריכות עיליות
משאבות לבריכות שחיה
מתנפחים וספורט ימי
נגישות, בטיחות ומשחקי מים
סולמות ומעקות לבריכות שחיה
ערכות סינון חול לבריכות
רובוטים לנקיון הבריכהבריכות שחיה
בריכות שחיה - AQUASPORT - החברה המובילה והמומחית בבניית כל סוגי בריכות שחיה. אנו נייצר ונבנה כל סוג בריכת שחיה עבורך.
  מושב גן הדרום, רח הזית 40, טל: 08-8566404, פקס: 08-8528926
קוסמטיקאית
lottery, lotto, lottery results
אפליקציות לאייפון, אפליקציות לאנדרואיד
בניית אתרים, קידום אתרים, שליחת SMS