מדריך להתקנת בריכה מלבנית

1. לאחר איתור משטח מתאים להרכבת הבריכה המשך להתקנה על-פי הוראות אלו.

2. מומלץ שלפחות 3 אנשים ירכיבו את הבריכה יחד. וודא המצאות שקע חשמל תקני בסביבת הבריכה.

3. הוצא את הבריכה מהאריזה ופרוס אותה על הארץ. מקם את הבריכה כפי רצונך. אין לגרור את הבריכה מאחר וזה יכול לגרום לנזק כגון חורים או קרעים בגוף הבריכה.  

4. לאחר מיקום הבריכה, וודא שקרקעית הבריכה שטוחה ומלבנית. מקם את פתחי הכניסה/יציאה בכיוון הרצוי, במרחק שייאפשר לחבר את כבל החשמל לשקע תקני בצורה נוחה. אתר את הרצועות המלבניות בקרקעית הבריכה ומשוך אותן כלפי חוץ.

5. אתר את ארבע הפינות המתכתיות (שרטוט א'), מקם אחת בכל פינה של הבריכה. אתר את המוטות האופקיים (שרטוט א'), הכנס את קפיץ ה –O  (שרטוט ב') בכל קצה מכווץ של המוטות האופקיים לאפשר חיבור ביניהם. הערה: אין שימוש בקפיץ ה –O  בחיבור בין המוטות האופקיים לפינה. המוטות האופקיים מיועדים לקצוות הבריכה והארוכים לדופן הצד. מקם חצי מהמוטות האופקיים הקצרים מכל צד מקצוות הבריכה וחצי מהמוטות האופקיים הארוכים מכל צד לאורך דופן הבריכה. אלה, יחד עם הפינות יוצרים מסגרת לבריכה. הכנס את המוטות האופקיים לתוך השרוול. 

6. חבר בין המוטות האופקיים על-ידי לחיצה על הכפתור תוך כדי חיבור בין שני מוטות. וודא שהכפתור נכנס לתוך החור הייעודי לו ונועל את המוטות יחד. בעת השחלת המוטות לשרוול, וודא שהחורים במוטות מיושרים אל מול החורים שבשרוול. לבסוף, הכנס את הפינות. הפינות הן טלסקופיות ולכן אינן מקובעות למוטות אלא חופשיות.

7. אתר את רגלי ה –U . לכל רגל יש מכסה פלסטיק שממוקם בראשה. אתר את מכסי הפלסטיק והתקן אותם במקומם. לחץ על הכפתור בראש הרגל להכנסת המכסה (שרטוט ג'). 

8. השחל את רגל ה – U ברצועה המלבנית בקרקעית הבריכה (שרטוט ד'). הערה: מומלץ להרכיב את הסולם לפני שלב זה על מנת לאפשר מעבר נוח בין חוץ הבריכה לתוכה. הרם את המוט האופקי המושחל בשרוול תוך כדי הרמת הקיר, והכנס את רגל ה – U לחורים הייעודיים (שרטוט ה') תוך כדי לחיצה על הכפתורים התחתונים ברגל ה – U. יש להכניס את הרגל כך שהפקק יכנס כולו לתוך החור עד אשר הוא נתקע בקצה השני. חזור על פעולה זו בכל הרגליים בצד ארוך אחד, לאחר מכן בשני, ולבסוף בשני קצוות הבריכה. 

9. וודא שפקק פתח הניקוז נמצא במקומו. התחל למלא את הבריכה במים. לאחר שנתמלאה שכבה של כ 2-3 ס"מ, הפסק למלא והחלק את קרקעית הבריכה עד שלא יהיו קמטים. משוך את הקיר החוצה מבסיס הבריכה או דחוף כלפי חוץ מתוך הבריכה. אם מתעוררות בעיות בשלב זה, היעזר בשני אנשים שיימשכו משני הצדדים. מילוי מים מעבר לגובה של 2-3 ס"מ לא ייאפשר להחליק את קרקעית הבריכה כנדרש. הערה: אם קיימים מים בגובה 2-3 ס"מ באחד מצדי הבריכה אך המים עדיין לא הגיעו למרכז, הבריכה אינה מפולסת כנדרש. במקרה כזה, יש לרוקן את הבריכה ולפלס את הקרקע בהתאם. 

10. לפני המשך מילוי המים, מקם וחבר את מערכת הסינון.

11. לאחר מיקום וחיבור מערכת הסינון, המשך למלא את הבריכה.

12. כאשר הבריכה מלאה עד חצי גובהה, המסגרת העליונה תמתח כלפי פנים הבריכה (שרטוט ו'). תופעה זו היא נורמלית והמסגרת תפתח חזרה כלפי חוץ כאשר המים יהיו בגובה המומלץ.

13. מלא מים עד אשר הם מגיעים לכ- 5-10 ס"מ מקצה הבריכה.Gal Osherov 
חיפוש

חיפוש מתקדם

   חנות
אבזור מקצועי לבריכות שחיה
אביזרי ניקיון לבריכות שחיה
בריכות שחיה מלבניות
בריכות שחיה עגולות
בריכות שחיה פיברגלס
ג'קוזי ומערכות ספא
חיטוי לבריכות שחיה
חימום בריכות שחיה
כיסויים לבריכות שחיה
מזרקות ותאורה לבריכות שחיה
מסנני חול לבריכות שחיה
משאבות לבריכות עיליות
משאבות לבריכות שחיה
מתנפחים וספורט ימי
נגישות, בטיחות ומשחקי מים
סולמות ומעקות לבריכות שחיה
ערכות סינון חול לבריכות
רובוטים לנקיון הבריכהבריכות שחיה
בריכות שחיה - AQUASPORT - החברה המובילה והמומחית בבניית כל סוגי בריכות שחיה. אנו נייצר ונבנה כל סוג בריכת שחיה עבורך.
  מושב גן הדרום, רח הזית 40, טל: 08-8566404, פקס: 08-8528926
קוסמטיקאית
lottery, lotto, lottery results
אפליקציות לאייפון, אפליקציות לאנדרואיד
בניית אתרים, קידום אתרים, שליחת SMS